Powrót do Moje strony

Rodzina i przyjaciele

 

BEZDOMNE KOTY POTRZEBUJĄ TWOJEJ POMOCY.
Serce Twojego kota żyje nadal w innym kocie, który potrzebuje miłości.
Stowarzyszenie na rzecz pomocy bezdomnym kotom:
Kocia Przystań

Facebook: https://www.facebook.com/kociaprzystansosnowiec/?fref=ts

Kocia Przystań jest stowarzyszeniem na rzecz pomocy bezdomnym kotom, działającym dzięki ciężkiej pracy ludzi dobrej woli. Zajmujemy się odławianiem porzuconych, osieroconych i chorych kotów, badamy je, leczymy, szczepimy i szukamy dla nich odpowiedzialnych i kochających domów. Zwierzęta chore, młode lub takie, które po miesiącach lub latach spędzonych w ciepłych domach zostają wyrzucone na ulicę, nie są w stanie same sobie poradzić, są narażone na wypadki, choroby i agresję ze strony innych stworzeń. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy Kocią Przystań, w której na każdego czeka ciepłe posłanie, pełna miska, czysta kuweta i mnóstwo miłości ze strony wolontariuszy. Potrzebna jest pomoc zarówno finansowa, jak i rzeczowa oraz wolontariat.

Pracownia Projektowa „MY IP” Kamil Janas:
budownictwo mieszkalne, budownictwo przemysłowe i użyteczności publicznej, inwentaryzacje, certyfikaty energetyczne, nadzory inwestorskie

Profesjonalni doradcy turystyczni Timo Travel:
szeroka gama produktów turystycznych: imprezy większości polskich touroperatorów, hotele w Polsce i za granicą, bilety lotnicze, rejsy, wynajem samochodów i ubezpieczenia.

Facebook: www.facebook.com/TimoTravel.Poland

 timotravel_logo

Kancelaria adwokacka Krystyna Hese-Trzaska

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych, sprawy rozwodowe i alimentacyjne, sprawy spadkowe, sprawy konsumenckie, obrót nieruchomościami, księgi wieczyste, sprawy cywilne, prawo pracy, sprawy karne, windykacja wierzytelności, procesy sądowe, prawo administracyjne.
 temida

Saldator – konstrukcje spawane

Facebook: https://www.facebook.com/Saldator/?fref=ts

Zajmujemy się głównie konstrukcjami stalowymi według projektów własnych lub dostarczanych przez naszych Klientów. Pracujemy na materiałach atestowanych.
Nie boimy się wyzwań i chętnie tworzymy rzeczy nowe i nietypowe.
saldator_logo